Göteborg

Postadress:

Lundgrens Sverige AB
Box 9114
S-40093 Göteborg

Lev.adress:

Lundgrens Sverige AB
Datavägen 27
S-43632 Askim
Tel: 031-84 03 90
Fax: 031-25 77 08
E-post: lmg@lundgrenssverige.se

E-post order:LMG@lundgrenssverige.se

Ledning

VD
Namn: Staffan Johansson
Tel: 031-84 03 90
E-post: staffan.johansson@lundgrenssverige.se

Försäljningschef
Namn: Björn Gustafsson
Tel: 031-84 03 90
E-post: bjorn.gustafsson@lundgrenssverige.se

Inköpschef
Namn: Kjell Johansson
E-post: kjell.johansson@lundgrenssverige.se

Ekonomichef
Namn: Johan Störner
Tel: 031-84 03 90
E-post: johan.storner@lundgrenssverige.se

Kvalitet/Miljöchef
Namn: Ulf Nordvall
Tel: 031-84 03 90
E-post: ulf.nordvall@lundgrenssverige.se

IT-chef
Namn: Matthias Wingö
Tel: 031-84 03 90
E-post: mattias.wingo@lundgrenssverige.se

Platschef
Namn: Per Simson
Tel: 031-84 03 90
E-post: per.simson@lundgrenssverige.se

Försäljning:

Försäljningschef
Namn: Björn Gustafsson
Tel: 031-84 03 90
E-post: bjorn.gustafsson@lundgrenssverige.se

 Utesäljare:

Namn: Peter Söderlundh
Tel: 031-84 03 90
E-post: peter.soderlund@lundgrenssverige.se

Marknads- och säljassistent:

Namn: Jessica Eklund
Tel:031-84 03 90
E-post: jessica.eklund@lundgrenssverige.se

Innesäljare:

Namn: Claes Lind
Tel:031-84 03 90
E-post: claes.lind@lundgrenssverige.se

Namn: Kent Borén
Tel: 031-84 03 90
E-post: kent.boren@lundgrenssverige.se

Namn: Conny Persson
Tel: 031-84 03 90
E-post: conny.persson@lundgrenssverige.se

Namn:Jonas Wendt
Tel: 031- 84 03 90
E-post:jonas.wendt@lundgrenssverige.se

Namn: Kjell A Johansson
Tel: 031-84 03 90
E-post: kjelljo@lundgrenssverige.se

Namn: Kurt Andersson
Tel: 031-84 03 90
E-post: kurt.andersson@lundgrenssverige.se

 

Produktchef Tekniska tätningar

Namn: Bert Öjerskog
Tel: 031-84 03 90
E-post: bert.ojerskog@lundgrenssverige.se

Produktchef Kemiskt Tekniskt

Namn: Lars Andreasson
Tel: 031-84 03 90
E-post: lars.andreasson@lundgrenssverige.se

Inköp

Namn: Kjell Johansson, Inköpschef
Tel: 031-84 03 90
E-post: kjell.johansson@lundgrenssverige.se

Inköpare

Namn: Mikael Johansson
Tel: 031-84 03 90
E-post: mikael.johansson@lundgrenssverige.se

Namn: Carina Johansson
Tel: 031-84 03 90
E-post: carina.johansson@lundgrenssverige.se

Namn: Alexander Ehrenström
Tel: 031-84 03 90
E-post: alexander.ehrenstrom@lundgrenssverige.se